Kim jesteśmy

O nas

Home For You - to licencjonowana firma rodzinna specjalizująca się w obszarze rynku nieruchomości. Zajmujemy się doradztwem skierowanym do wszystkich tych, którrzy chcą sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość.

Współpracę rozpoczynamy od gruntownego przeanalizowania potrzeb Klienta. W przypadku Klientów kupujących istotna jest wysokość zakładanego budżetu, wielkość nieruchomości i jej lokalizacja. W przypadku Klientów chcących sprzedać nieruchomość pomagamy im określić najkorzystniejszą cenę w oparciu o ceny podobnych nieruchomości, zakładany zwrot z inwestycji czy szybkość sprzedaży. Dalszy etap współpracy różni się w zależności od tego, jakie są oczekiwania Klienta kupującygo lub sprzedającego. 

Firma uczestniczy w licznych szkoleniach, poszerzając swoją wiedzę i zdobywając nowe umiejętności, aby zagwarantować Państwu usługi na najwyższym poziomie. W podejmowaniu działań kierujemy się zasadami kodeksu etyki zawodowej, jak również respektujemy zasady uczciwej konkurencyjności. Posiadamy ubezpieczenie OC od odpowiedzialności cywilnej

Główne kierunki naszego działania to:

1. Pośrednictwo przy sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości w kraju i zagranicą

2. Doradztwo w zakresie rynku nieruchomości. Kompleksowość usług świadczonych przez naszą firmę jest uzyskiwana również we współpracy z najlepszymi kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, kancelariami prawnymi, bankami oraz deweloperami

3. Profesjonalna budowa domów-współpracujemy ze sprawdzonymi i cenionymi wykonawcami i podwykonawcami z branży budowlanej.

4. Doradztwo w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajęcia - Home Staging

Zespół

Agata Bochenko

Agentka nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem, home stagerka i projektantka wnętrz. Biegle posługuje się językiem angielskim i francuskim. Obsługuje rynek w Warszawie oraz na Śląsku.

Ewa Bochenko

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Specjalizacja nieruchomości komercyjne. Rozmowy prowadzi w języku angielskim i rosyjskim.